De Jeu de Boule baan naast het voetbalveld “de rode doeltjes” aan het Nobelpad is opgeknapt.
Voorop staat het plezier dit spel te spelen. We spelen elke dinsdagavond om 19.00 uur. We houden de mogelijkheid open om ook in een weekend een toernooitje te spelen (bij voldoende belangstelling).

1. Leeftijd is niet belangrijk / jong en oud mag meedoen
2. Ervaring is niet belangrijk / beginners en ervaren spelers kunnen meedoen
3. Deelname is gratis

Heb je zelf (nog) geen jeu de boule ballen maar wil je het toch een keer proberen dan hebben wij een aantal reserve setjes beschikbaar. Ook hebben we een aantal ervaren spelers die graag uitleg geven een beginners.
Om onderling te communiceren is er een groepsapp aangemaakt. Is het bijvoorbeeld een avond slecht weer met onweer dan kunnen we snel een appje rondsturen, maar ook als je verhindert bent of suggesties hebt is een appje sturen net zo handig.

We zijn met een klein clubje gestart maar de belangstelling is groot. Iedereen is welkom! Doe jij ook mee?

Info: Rienk van der Sluis, Erasmuslaan 87, Tel. 06-10866153