Postadres:

Wijkvereniging Berkum
Campherbeeklaan 82, 8024 BZ Zwolle
KVK 05026730
IBAN: NL78RABO0377315265
M O6-40464875

Contact:

Heeft u vragen met betrekking tot de informatie op deze website of heeft u een algemene vraag of suggestie voor een bepaalde commissie?
Neem dan contact op met een van de volgende personen.

Voorzitter wijkvereniging :
Wim Hovestad, tel.: O6-40464875
voorzitter@wijkverenigingberkum.nl

Secretaris:
Vacant maar de mail wordt uitgelezen door algemeen bestuurslid.
secretaris@wijkverenigingberkum.nl

Penningmeester:
Renate Rikels
penningmeester@wijkverenigingberkum.nl

Commissie wijkzaken:
Wim Hovestad, tel.: O6-40464875 (niet overdag i.v.m. werk)
Aly van der Vegte
wijkzaken@wijkverenigingberkum.nl

Voorzitter commissie Jeugdzaken:
Ivan van de Vegte
jeugdzaken@wijkverenigingberkum.nl

Commissie Senioren:
Aly van der Vegte
Sabine Bakker, tel.: 06-33179436
senioren@wijkverenigingberkum.nl

Algemeen Bestuurslid:
Wiard van der Burgt

Algemeen Bestuurslid:
Jaap Zijffers

Algemeen Bestuurslid:
Aly van der Vegte

Ledenadministratie Wijkvereniging Berkum:
ledenadministratie@wijkverenigingberkum.nl

Webredactie:
Jenny Jansen
webmaster@wijkverenigingberkum.nl

Wijkblad De Berkumer:
Gerrit Knol
wijkbladberkumer@wijkverenigingberkum.nl

Kinderboerderij:
Neem bij noodgevallen met kinderboerderijdieren contact op met Bertus (06-20899880) of Henri√ętte (06-48615559) Verder informatie per mail:
kinderboerderijberkum@gmail.com

Facebook, Twitter en Instagram
Wim Hovestad
socialmedia@wijkverenigingberkum.nl