Loopgroep Berkum 2022

Trainer gezocht voor Loopgroep Berkum

Loopgroep Berkum groeit en is op zoek naar een trainer die onze groep leuker en sterker maakt. Ben jij een enthousiaste hardloper en vind je het leuk om voor anderen een leuke training te verzorgen? En wil jij jouw kennis en energie inzetten binnen een groeiende en hechte loopgroep in Berkum? Dan zoeken wij jou!

Wie wij zijn
Loopgroep Berkum is onderdeel van Wijkvereniging Berkum en bestaat uit een enthousiaste groep hardlopers van verschillende niveaus. Op
dinsdagavonden trainen we samen, dagen elkaar uit en combineren sportieve ambitie met plezier en verbondenheid.

Wat ga je doen?
• Verzorgen van gestructureerde en afwisselende looptrainingen
• Begeleiden van lopers op verschillende niveaus
• Toepassen van diverse trainingsvormen (o.a. interval, duur, techniek, kracht)
• Creëren van een veilige, motiverende en sportieve trainingsomgeving
• Bijdragen aan de verdere ontwikkeling van de loopgroep
Je staat er niet alleen voor: je werkt samen met andere trainers en vrijwilligers binnen een betrokken vereniging.

Wie zoeken wij?
Ons ideaal is natuurlijk een trainer die de cursus Assistent Loopgroepen heeft gevolgd óf vanuit studie en/of werk praktijkervaring heeft met het geven van trainingen.
Maar: Ben je een ervaren hardloper die enthousiast en motiverend het plezier van hardlopen wil overdragen aan onze leden? Kom dan vooral langs voor een gesprek!

Wat bieden wij?
• Een groeiende, gemotiveerde en gezellige loopgroep
• Veel ruimte voor eigen inbreng en trainingsvisie
• Ondersteuning vanuit de vereniging
• Een passende vergoeding in overleg

Interesse?
Stuur dan een korte motivatie en je ervaring naar loopgroepberkum@live.nl
Dan nodigen we je uit voor een gesprek.