Vrijwilligers Gezocht

Jeugdcommissie Berkum zoekt vrijwilligers!

De Jeugdcommissie van Wijkvereniging Berkum is met haar activiteiten voor kinderen zichtbaar in de wijk.
Zo organiseren we gedurende het jaar circa 7 verschillende activiteiten voor de kinderen uit de wijk Berkum.
Denk bijvoorbeeld aan de speelactiviteiten in de Oranjeweek, Kinderdisco, de, Paaseieren zoeken, lasergamen, de st. Maartenoptocht en natuurlijk Sinterklaasoptocht.

Ieder jaar proberen we onszelf weer te verbeteren door nog leukere en originelere activiteiten te bedenken. Centraal hierbij staat het zoeken van verbinding tussen kinderen en ouders uit Berkum, leeftijd, afkomst, sport of school zijn dan niet belangrijk. Om die reden betrekken we (voor zover de activiteiten dit
toelaten) ook (de bewoners van) de Berkumstede, Villa Berkum en Frion bij onze vrolijke activiteiten.

Op dit moment hebben we 5 bestuursleden, 2 ouders van de Duyvencamp (Stefan Huizing en Ivan van de Vegte) en 3 ouders (Marieke, Olaf en Andres) van de Campherbeek. Volgend jaar zullen de kinderen van Stefan en Ivan naar het voortgezet onderwijs gaan, tijd dus om nieuwe bestuursleden te werven! Stefan en Ivan blijven tot 2024/2025 actief voor een geruisloze overdracht. Uiteraard zijn de overige bestuursleden (Marieke, Olaf en Andres) nog met vol enthousiasme aanwezig de komende jaren!

Dus, ben jij die ouder die graag een positieve bijdrage wil leveren door activiteiten voor de jeugd in Berkum te organiseren? Neem dan contact met ons op via: jeugdzaken@wijkverenigingberkum.nl en/of meld je aan als
vrijwilliger!