Tuinhulpdag 3 Juni 2023

Tuinhulpdag 3 juni

Er zijn in Zwolle allerlei mensen die vanwege gezondheids- mentale- of ouderdomsklachten niet meer zelf hun tuin kunnen onderhouden en daar wat hulp bij nodig hebben. Aan de andere kant zijn er veel inwoners die best af en toe iets voor een naaste willen betekenen, maar daar niet aan vast willen zitten.
Na een succesvolle editie vorig jaar organiseren we met verschillende organisaties in Zwolle op 3 juni weer de Tuinhulpdag. Dan gaan we met een grote groep vrijwilligers proberen zoveel mogelijk mensen even verder te helpen (zowel de hulpvragen als vrijwilligers komen uit heel Zwolle, afgelopen jaar zaten er ook vragen uit Berkum tussen!).

Het wordt vooral een hele gezellige ochtend (met gratis lunch!), maar wel met als doel om inwoners dichter bij elkaar te brengen en ook om met het oog op duurzaamheid en zelfredzaam thuis wonen te voorkomen dat mensen hun tuinen gaan verstenen om dan maar onderhoudsvrij te worden.

Geef je op via het formulier op onderstaande website!

Tuinhulpdag 2023 (samenzwolle.nl)