Seniorensoos

Buurtkamer VV Berkum viert feest!

Kom erbij op donderdag 25 mei, dé ontmoetingsplek voor senioren.

Bij Buurtkamer VV Berkum is het altijd gezellig! Maar extra leuk wordt het op donderdagmiddag 25 mei.
Dan vieren we een feestje in de vernieuwde gezellige kantine van VV Berkum.

Tussen 14.00-16.00 uur organiseert WijZ Welzijn in samenwerking met studenten van Deltion College een inloop voor senioren. U bent van harte welkom voor een gratis kopje koffie of thee, lekkere hapjes, een kletspraatje en/of een leuk spel met buurtgenoten.
Wilt u graag wat meer sociale contacten en vindt u het leuk om andere mensen te ontmoeten in een ontspannen sfeer? Kom dan op deze middag naar de buurtkamer voor een goede eerste indruk.

De buurtkamer is elke donderdagmiddag tussen 14.00-16.00 uur in de kantine van VV Berkum en wordt begeleid door Francis en Lucy, twee enthousiaste vrijwilligers van WijZ Welzijn. Er zijn genoeg parkeerplaatsen, maar maakt u gebruik van het WMO vervoer dan kan de taxi u voor de deur afzetten.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met WijZ Welzijn, tel. 038-8515700.

We zien u graag bij Buurtkamer VV Berkum aan de Boerendanserdijk 55.