Omleiding Vechtbrug

Vechtdalverbinding-werkzaamheden: aanleg rotonde Kranenburgweg- Ordelseweg

Van maandag 27 september tot en met vrijdag 15 oktober (week 39-41) wordt er gewerkt aan de reconstructie van de Kranenburgweg en de Ordelseweg. Het huidige kruispunt wordt omgebouwd naar een rotonde. Er wordt gewerkt vanaf de Vechtbrug tot de aansluiting van de nieuwe N340.
Dit deel ligt er dan 3 weken uit.

Het gemotoriseerde verkeer wordt omgeleid via de A28.

Voor bestemmingsverkeer naar de Dijkzichtweg en landbouwverkeer richting Zwolle is lokaal doorgang voorzien. Enkele dagen uitgezonderd is er geen doorgang mogelijk via de Vechtbrug.
De Dijkzichtweg is bereikbaar via de parallelweg Kranenburgweg.

Voor fietsers geldt dat de route Zwolle-Hessenpoort beschikbaar blijft De fietsroute tussen Hasselt en Zwolle wordt lokaal omgeleid, onder de Vechtbrug door, naar het zuidelijke fietspad langs de Kranenburgweg.

Voor meer info: www.overijssel.nl