Hangjongeren

Overlast door jongeren

De afgelopen periode zijn er meldingen bij de gemeente Zwolle binnengekomen dat er overlast is door jongeren rondom de speeltuin naast de Weijenbelt. Het gaat vermoedelijk om een groep vanuit Berkum en daarbuiten die tot laat in de avond luidruchtig aanwezig is in de speeltuin. Mogelijk dat jij bij de groep hoort! Zo ja, denk dan ook even wat meer om je omgeving. Mensen willen op tijd slapen omdat ze de volgende morgen weer vroeg op moeten!
Ouders, is één van uw kinderen mogelijk betrokken? Wilt u het thuis bespreekbaar maken!

Heeft u ook last van hangjongeren? meldt het bij het wijkteam van de gemeente: wijkservicepuntoost@zwolle.nl
De wijkmanager verzameld de opmerkingen maar kan niet direct optreden. In het uiterste geval kunt u de politie bellen of mailen.