Vaccinatie

GGD IJsselland hakt knoop door: hier in Zwolle wordt straks gevaccineerd tegen corona vanaf 8 januari

 GGD IJsselland heeft gekozen voor de Zwolse IJsselhallen in Zwolle als locatie voor de komende coronavaccinaties van het zorgpersoneel. De overkoepelende GGD heeft dinsdagmiddag een kaart gepubliceerd waarop alle vaccinatielocaties staan weergegeven. Nederland telt er momenteel zo’n 25.

Dat het deze plek zou worden lag al voor de hand: in de evenementenhallen is sinds enkele weken ook al een grote GGD-teststraat ingericht.

Naar verwachting wordt op 8 januari de eerste Nederlander tegen COVID-19 gevaccineerd. Daarna beginnen op 11 januari drie GGD-vaccinatielocaties met het inenten van zorgpersoneel van verpleeghuizen. Één week later gaan ook overige locaties van start.

Lees verder via de Stentor