Weijenbelt Zomer

De Weijenbelt opent voorzichtig zijn deuren

Na een lange periode mogen de deuren in de horeca tot grote  vreugde van velen weer open. Ondanks dat het mag, zijn er toch nog vele vraagtekens en onduidelijkheden over de regels. We kiezen er daarom bewust voor om voorzichtig van start te gaan en beperkt open te  zijn. Naarmate zaken duidelijker worden en er behoefte aan is kunnen we dat uitbreiden.

Vanaf 04 juni zijn we open op:

  • Donderdag   van 19.00 u  tot 23.00 u
  • Zaterdag       van 15.00 u  tot 19.00 u  (terras)

Zoals de regels het aangeven:

Reserveren vooraf.

Dat kan via  telefoon:  06-22762304 of mail: bedrijfsleider@deweijenbelt.nl

Er zullen dan vragen worden gesteld zoals die in het corona protocol zijn voorgeschreven. Bij binnenkomst / aankomst op het terras zal die vraag opnieuw worden gesteld. Lees hier de vragen. Verder zullen er op de tafels de “corona huisregels “ liggen. We vertrouwen op ieders medewerking voor ons aller veiligheid.